:o) Modlit se někdy nevyplácí

27. prosince 2007 v 14:01 | :o) Vaše Kitička /případné vzkazíky šoupněte do vzkazníčku ;o) |  :o) Žena vs. muž

Modlit se někdy nevyplácí

"Pane Bože, já chodím do práce každý den a dřu 8 hodin, zatímco má žena je jen doma. Chtěl bych, aby rozuměla, co musím vytrpět každý den. Prosím tě, vyměn na pár dnů její tělo s mým. Amen."
Pánbůh, díky své nekonečné moudrosti, zázrak udělal. Příští ráno se vzbudil Kalle v ženském těle. Udělal snídani, vyvenčil psa, vzbudil děti, připravil jim oblečení, připravil jejich oběd a odvezl je do školy. Potom jel zpět domů, vyzvedl věci v čistírně, stavil se v bance pro peníze a pak jel na velký nákup. Doma uklidil celý nákup, vyčistil kočce krabici a šel vyvenčit psa. Již bylo 13:00 a on pospíchal ustlat postele, odnést špinavé prádlo, trošku oprášil a zametl podlahu v kuchyni. Pak jel do školy vyzvednout děti, kde nastala debata s dětmi o učebnicích nutných k vypracování úkolu a které byly zapomenuty ve škole. Když konečně dorazili domů po několika cestách zpět do školy, připravil jim mléko a chléb a dohlédl na to, aby děti začaly s úkoly. Během času vytáhl žehlící prkno a současně se díval na televizi. Teď už bylo 16:30 a čas přípravy večeře. Poté, co se najedli, uklidil ze stolu, uklidil kuchyni a spustil myčku nádobí. V době, kdy šla jeho partnerka ven se psem, připravil dětem koupel, poskládal čisté prádlo, naládoval další pračku a dohlédl na to, aby děti šly do postele. Ve 21:00 byl naprosto vyčerpán a ačkoliv jeho denní činnost ještě nebyla zcela hotova, šel si Kalle lehnout. V posteli očekávala jeho partnerka milování. Další ráno se Kalle vzbudil a ihned padl u postele na kolena a modlil se k Bohu:
"Prosím, prosím Bože, přeměn to zase zpátky, byla to chyba závidět mé ženě možnost být doma přes den."
Pán Bůh díky své nekonečné moudrosti odpověděl: "Cítím, že jsi se ponaučil, rád to zase změním, ale musíš počkat 9 měsíců, protože jsi včera otěhotněl .....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hody Hody | 19. října 2008 v 19:13 | Reagovat

chudák chlap

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama