:o) Prdotlumiče

11. prosince 2007 v 0:26 | :o) Vaše Kitička /případné vzkazíky šoupněte do vzkazníčku ;o) |  :o) Svijáčky - textíky

Prdotlumiče

Vážený pane / paní,
byli jsme upozorněni na Vás, jako na zájemce o naše výrobky a dovolujeme si Vám nabídnouti náš licencovaný vynález, který se nám podařilo sestrojit díky zvláštním a dlouholetým zkušenostem a velké námaze. Zajisté i Vy, jako většina lidí, trpíte větry. Jest to věc jistě nepříjemná a proto Vám doporučujeme:
Naše modely prdotlumičů v cenách:
Typ II.A - provedení je z lesklé gumy a dá se namontovati na každou pr*el. Větry odcházejí, aniž by jste to zpozoroval/a/. Zvláštní tlumič odstraní zápach tak, že můžete, jak se říká, srát jako Diana a nikdo nic nezmerčí. Cena je 1.499,- Kč, typ II.B s počítadlem prdů 1.699,- Kč.
Typ III. Grand Prix - smaltovaný, je zlepšen o rozprašovač voňavek, který se při každém usrání automaticky napojí a vyprskne. Užití tohoto modelu je pr*elní rozkoší, a svádí Vás, abyste sral/a/ jako Lion od večera do rána, neboť kdo sere a prdí, ten si zdraví tvrdí. Cena je 1.999,- Kč.
Typ IV. Special Extra - silně chromovaný. Mimo voňavky má ještě namontován hrací strojek, který je poháněn nastřádanými prdy. Při každém usrání hraje píseň: - Prd sem, prd tam (tango) - Sral za plotem, kroutil hlavou (foxtrot) - Nasráno v povlíkačkách (ploužák) - Vosí žihadlo v pr*eli (kvapík) Pro jeptišky a faráře dodáváme tento model s andělským zvoněním. Cena modelu v luxusním provedení s kolínskou vodou, krabičkou speciálních pudrů pro Vaši ctěnou pr*el a dárkem zdarma pouze za 3399,- Kč.
Dovolujeme si Vám oznámiti, že na Vaši pr*el jsme byli upozorněni Vašimi přáteli a spolupracovníky, kteří tvrdí, že není vůbec dýchatelný vzduch v okolí 50 m od Vás, když si userete, a proto by bylo na čase a ve Vašem zájmu, aby jste si některý z modelů zakoupil/a/.
Za odbytové oddělení: ing. Prdoslav Usraný, Csc.
Smradlenka s.r.o.
výroba prdotlumičů
Sradotín
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

:o) Máš radši...

Den
Noc

Komentáře

1 Hody Hody | 19. října 2008 v 17:24 | Reagovat

kontakt na firmu?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama