:o) Studie o škodlivosti chleba

11. prosince 2007 v 8:27 | :o) Vaše Kitička /případné vzkazíky šoupněte do vzkazníčku ;o) |  :o) Svijáčky - textíky
Nedávno byl bez větší odezvy zveřejněn alarmující článek, který varuje před nebezpečím pocházejícím z vůně pečeného chleba.
Ukazují se totiž následující spolehlivě zjištěná fakta:
- Více než 98 procent odsouzených pachatelů závažných trestných činů konzumovalo chléb.
Plná polovina dětí, které vyrůstaly v domácnostech konzumujících chléb, má v testech inteligence podprůměrné výsledky.
- V 18.století, kdy se prakticky všechen chleba pekl doma, byla průměrná délka života menší než 50 let, dětská úmrtnost dosahovala hrozivých čísel, mnoho žen umíralo při porodu a nemoci jako tyfus, žlutá zimnice a chřipka decimovaly celé národy.
- Více než 90 procent násilných trestných činů je spácháno do 24 hodin po požití chleba. Chléb se vyrábí z tzv. "těsta". Bylo prokázáno, že již necelého půl kilogramu této hmoty může udusit myš.
- Průměrný Čech sní za jediný týden větší množství. Novorozenci se mohou chlebem zadusit.
- Primitivní kmenová společenství, která neznala chléb, trpěla v nesrovnatelně menší míře rakovinou, Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou chorobou a osteoporózou.
- Chléb je prokazatelně návykový. Osoby, kterým je odepřen chléb a dostávají pouze vodu, se nejpozději do dvou dní vehementně dožadují chleba.
- Chléb je často pouze přestupní stanicí ke konzumaci "tvrdších" potravin, jako je máslo, džem, buráková pomazánka a dokonce čokoláda.
- Je dokázáno, že chléb absorbuje vodu. Protože lidské tělo obsahuje více než 90 procent vody, vyplývá z toho, že konzumace chleba může mít za následek, že vaše tělo bude pohlceno tímto absorbujícím potravinářským výrobkem a stane se z vás houbovitá rosolovitá hmota.
- Chléb se peče při teplotách kolem 200 stupňů Celsia. Taková teplota zabíjí dospělou osobu za dobu kratší než 1 minuta.
- Většina konzumentů chleba nedokáže odlišit závažná vědecká fakta od nesmyslných statistických blábolů.
Ve světle těchto alarmujících statistických dat navrhují Severočeské matky neodkladné prosazení následujících protichlebových opatření:
- Zákaz prodeje chleba nezletilým.
- Celostátní kampaň "Řekni chlebu ne!" spojenou s vystoupením významných osobností v TV Supernova a masovou distribucí plakátů a nálepek na auta.
- Uvalení dodatkové třistaprocentní daně na chleba, z jejichž výnosu se budou hradit škody, které chléb ve společnosti napáchá.
- Zákaz používat v reklamě na chléb zobrazení zvířat nebo lidí a pestré barvy, neboť tyto prvky výrazně působí na děti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama